Beykent Galatasaray'ın Kalesidir!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beykent Galatasaray'ın Kalesidir!!!

ultrAslan Beykent Forumu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AMATÖR E İLGİ !!

+2
aysun
Ceren Taksu
6 posters
YazarMesaj
Ceren Taksu
Moderator
Moderator
Ceren Taksu

Kadın

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyC.tesi Kas. 22, 2008 5:54 pm

en cok merak ettiğim şey ölümüne galatasaray lı oldugunu söyleyen arkadaslar ı neden trbünlerde göremiyoruz? Maç olduğu zaman herkeze haber veriliyo futbol olsun voleybol basket hepsinde herkezle tek tek iletişime geçiliyo. Başkanımzın ve temsilcimizin haberi olmak şartıyla ben direk iletişime geciyorum herkesle hatta teker teker. Sonra bana gelip deniliyo ki neden hic organizasyon yapmıyosunuz. üye olan arkadaslar neden hic bir amatör macta yok? Amatör ü de gecin futbolda da biz kimseyi görmüyoruz her mac fix 10 kisi civarında oluyoruz. Alpaslan abimizin bi lafı vardır: "Bi Galatasaray taraftarı, bir de Galatasaray seyircisi vardır. " demiştir. farkı anlayabilirsiniz hepimiz üniversteliyiz dmi Wink seyirciler kalkıp da ortada taraftarım diye gezmesin. Arma sevdalısıyım diyorsanız armanın peşinde olun . Galatasaray futboldan ibaret değil. Klübümüzün her alanda desteğe ihtiyacı var bayan-erkek voleybol-basketbol fark etmez. Biz Galatasaray taraftarıyız futbol değil. Trbünlerde hepinizi en kısa sürede görmek istiyoruz kapımız herkese herzaman acık. Yanlız hicbir maca organizasyona gelmeyen arkadaslar ortayada Galatasaray taraftarıyım diye gezmesin. bir sey daha var; mevzuda kacmayın Allah askına, cimbom askına ! yürekli olun !
aysun
Yeni Üye
Yeni Üye
aysun

Kadın

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyC.tesi Kas. 22, 2008 9:32 pm

uzun bı cvp gerektırcek bu konu neyse dıelım gecelım queen
Gri
Admin
Admin

Erkek

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 12:30 am

la hayırdır? amatör'e ilgi anladım da son cümlenin muhatabını anlayamadım? kim geri vites yaptı la? Cool
Ceren Taksu
Moderator
Moderator
Ceren Taksu

Kadın

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 12:38 pm

biz e lafım yok apo =) bliosn . ama onlr kendlri biliolr lafn kme geldiini foruma grip okumaya tenezzül ederlerse anlarlar. =)
mozilla
uA Beykent Başkanı
uA Beykent Başkanı
mozilla

Erkek

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 2:44 pm

cerencim böyle üstü kapalı mesajlar verme alınanlar oluyor.

kimse açık açık söyle de biz de bilelim.
ilhanilker
Admin
Admin
ilhanilker

Erkek

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 3:23 pm

sölüorum bendim o ....
dimi ceren
konu kapanmıştır....
Sarpus®
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Sarpus®

Erkek

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 4:20 pm

Bendim.....Smile
https://ultraslanbeykent.yetkin-forum.com
mozilla
uA Beykent Başkanı
uA Beykent Başkanı
mozilla

Erkek

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 4:43 pm

ulan kara murat benim geyiği yapmayın şurada.
Ceren Taksu
Moderator
Moderator
Ceren Taksu

Kadın

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 4:58 pm

okdr yazdıım yerden bi tek en son kısmını mı dikkate alıosunz?alınan oluosa dmkki yapıodur herkes kendni bilio ack ack rencde etmye grk yok kmsei ben kndlrne ztn yüz yüze sölüorm bunlrı.. okdr yazıdn btk mvzu kısmınn dikkatnzi cekmesi ilgnc tabi..
aysun
Yeni Üye
Yeni Üye
aysun

Kadın

AMATÖR E İLGİ !! Empty
MesajKonu: Geri: AMATÖR E İLGİ !!   AMATÖR E İLGİ !! EmptyPaz Kas. 23, 2008 6:22 pm

Very Happy

AMATÖR E İLGİ !!
1 sayfadaki 1 sayfası