Beykent Galatasaray'ın Kalesidir!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beykent Galatasaray'ın Kalesidir!!!

ultrAslan Beykent Forumu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ

YazarMesaj
FCD
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek

GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ Empty
MesajKonu: GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ   GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:24 pm

Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanş Maçında Sivasspor ile Karşılaşacak Olan Galatasaray, Sivas'a Geldi.

Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Sivasspor ile karşılaşacak olan Galatasaray, Sivas'a geldi.
İstanbul'da oynanan ve 1-1 biten Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final maçının rövanşında Sivasspor, yarın Galatasaray'ı konuk edecek. Sivasspor, en son Galatasray'ı 24 Ocak 2009 tarihinde lig maçında konuk etmiş ve 2-0 mağlup etmişti.

Kupa maçı için Galatasaray 9 gün aradan sonra ikinci defa Sivas'a geldi. Kulüp Başkanı Adnan Polat başkanlığında özel bir uçakla Sivas Havaalanı'na gelen kafile daha sonra otobüslerle kalacakları otele geçti. Başkan Polat ile birlikte eski DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar da Sivas'a geldi. Galatasaraylı futbolcuları otel önünde çok sayıda Sivasspor taraftarı karşıladı. Sivasspor lehine slogan atan taraftarlar sarı kırmızılılar aleyhine de tezahüratta bulundu. Bir grup taraftar "Sabri ve Emre'yi kınıyoruz" yazılı pankart açtı. GS'li Arda Turan, taraftarların küfürlü tezahüratları karşısında, durarak o tarafa bakarak tepki gösterdi. Bazı Galatasaraylı taraftarlar da Ümit Karan ve Arda Turan başta olmak üzere futbolculardan imza aldı.

Sarı-kırmızılılarda, kırmızı kart cezalısı Ayhan Akman da takımla birlikte Sivas'a getirilirken sakat olan Linderoth, Lincoln, Baros, Aydın ve Kewell kafilede yer almadı.

spor.haberler.com
FCD
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek

GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ Empty
MesajKonu: Geri: GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ   GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:32 pm

Sakat ve cezalı aslanlarımız var.. umarız ki bu eksiklere rağmen sivasın çıkışına dur der ve samiyenin acısınıda öyle veya böyle çıkarırız.

Konuşmayı Ögrendim Önce GALATASARAY Dedim ! Yazmayı Öğrendim Önce GALATASARAY Yazdım ! ßayramlarda Çubuklu Galatasaray Formamı Giydim , Sokaklarda Metin Oktay , Kral Hakan Oldum ! Sınav Yada Maç Dediler Önce GALATASARAY'ı Seçtim ! Güzelim Kendini iLk Aşkım Sanıyorsun Ama Ben Önce GALATASARAY'ı Sevdim !!!

GALATASARAY, SİVAS'A GELDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray!
» Galatasaray 1 - Kayserispor 0
» TSL | GALATASARAY - Beşiktaş JK
» Açıklama: Galatasaray TV
» GALATASARAY-fenevbahce