Beykent Galatasaray'ın Kalesidir!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beykent Galatasaray'ın Kalesidir!!!

ultrAslan Beykent Forumu...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Matthew David Scott Galatasaray'da

2 posters
YazarMesaj
Sarpus®
Kurucu Admin
Kurucu Admin
Sarpus®

Erkek

Matthew David Scott Galatasaray'da Empty
MesajKonu: Matthew David Scott Galatasaray'da   Matthew David Scott Galatasaray'da EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 10:59 pm

25-30 Kasım 2008 tarihleri arasında Japonyada düzenlenecek olan Kıtalararası Kupa'da, Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olarak Avrupa Kıtasını temsil edecek olan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Amerikalı 3.5 Klasifikasyon puanlı sporcu Matthew David Scott'u renklerine bağladı.

Transfer sonrası resmi sitemize açıklama yapan Şube Kaptanı Dilara Endican, "Kıtalararası Şampiyonluk ve 2. Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu parolası ile başladığımız bu sezonda Matthew David Scott transferinin takımımıza büyük bir güç katacağına inanıyorum. Bu transferin gerçekleşmesinde desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Başkanımız Sayın Adnan Polat olmak üzere tüm yönetim kurulumuza teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Kariyerinde birçok kez şampiyonluk gören ve en önemli turnuvalarda en değerli sporcu olan alan 23 yaşındaki genç oyuncu Matt Scott, Amerika'da spor oskarları olarak bilinen ESPY 2007 ödüllerinde Amerikan spor tarihinde "Yılın erkek sporcusu" dalında aday gösterilen ilk engelli sporcu olmuştur.
https://ultraslanbeykent.yetkin-forum.com
cimbomluonur78
Aktif Üye
Aktif Üye
cimbomluonur78

Erkek

Matthew David Scott Galatasaray'da Empty
MesajKonu: Geri: Matthew David Scott Galatasaray'da   Matthew David Scott Galatasaray'da EmptyPaz Kas. 16, 2008 2:43 am

zaten yenilmioduk simdi sayı da yemeyz Very Happy

Matthew David Scott Galatasaray'da
1 sayfadaki 1 sayfası